Body Scrub

$14.99

Për lëkurat sensitive dhe tepër delikate✨
Anti-celulit🌿

Vetëm me tre herë në javë body scrub edhe ju do të ndaloni:
Pikat e zeza✅
Puçrat e kuqe✅
Zonat e errta tepër të sikletshme✅

Category:

Description

Produkti me butësinë e reve, exfolion lëkurën tënd, largon qelizat e vdekura, hap poret dhe hidraton lëkurën në thellësi. Bazë sheqeri dhe vajra organik si: jojoba, vaj ullirit, gjalpi shea, kokosi, susami etj…

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Body Scrub”

Your email address will not be published. Required fields are marked *