Body Cream

$20.00

+ Free Shipping

Kremi Trupi Essential Lavender me Glicerinë dhe Prebiotik Natyral, hidraton deri në 48H dhe mbron edhe lëkurën më të ndjeshme. Formulë e krijuar për të siguruar efikasitet dhe delikatesë maksimale në lëkurë. Aromë delikate pudre dhe lulesh.

Me aromen e pudrës dhe një kopështi plot lule, që do tju mbushë shpirtin. Kremi i trupit Essential Lavender është krijuar për të siguruar një efikasitet maksimal dhe delikatesë në lëkurë.

Përmban 2% glicerinë, e  njohur për efektin e hidratues dhe zbutës në lëkurën për një kohë të gjatë. Prebotik me origjinë bimore i njohur për aftësinë ribalancuese në lëkurë, dhe efektin mbrojtës.

Shishe 400 ml, me pompë praktike.

 

Weight 400 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Body Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart